bitcoin billionaire trading platform exchange bitcoin cash to bitcoin investir em bitcoin passo a passo can i day trade bitcoin german crypto exchange

Příběh Mr.Baker

Pekařství Mr.Baker je originální český koncept, budovaný zejména v důležitých místech dopravní infrastruktury – na železničních stanicích, ve vestibulech metra nebo na autobusových nádražích. První prodejnu jsme pro své zákazníky otevřeli v březnu roku 2006 v Přerově a následně také na Masarykově nádraží v Praze. V současné době máme 35 poboček v rámci celé České republiky a neustále se rozvíjíme.

Pekařství Mr.Baker je originální český koncept, budovaný zejména v důležitých místech dopravní infrastruktury – na železničních stanicích, ve vestibulech metra nebo na autobusových nádražích. První prodejnu jsme pro své zákazníky otevřeli v březnu roku 2006 v Přerově a následně také na Masarykově nádraží v Praze. V současné době máme 26 poboček po celé České republice a neustále tuto síť rozvíjíme.

Našim zákazníkům nabízíme možnost zakoupit si pohodlně přímo na nádraží nejen slané i sladké pečivo, ale také například obložené sendviče a bagety, jogurty nebo zeleninové saláty. Nabídku pak doplňují teplé a studené nápoje.

A to vše od lokálních producentů s dlouholetou tradicí. Také díky tomu je zaručena mimořádná pečlivost při výrobě z těch nejkvalitnějších surovin. Právě na vysokou kvalitu, čerstvost a opravdu dobrý prodejní servis klade společnost největší důraz.

V roce 2012 převzala provozování konceptu Pekařství Mr.Baker mezinárodní obchodní společnost Lagardère Travel Retail, která se zabývá rozvojem obchodních konceptů ve více než 20 zemích světa. V České republice tato firma rozvíjí vlastní síť maloobchodních konceptů RELAY, Inmedio, originální francouzská pekařství PAUL, mezinárodní kavárenský řetězec Costa Coffee, nebo Duty Free provozovny AELIA.

Pod novým majitelem jsme nastartovali novou éru rozvoje a rozšiřování sítě prodejen, stejně jako obohacování sortimentu výrobků, především o sezonní a místní speciality. Pekařství Mr.Baker je zárukou, že zákazník dostane čerstvé, kvalitní a chutné výrobky, pro které se bude rád znovu vracet.

Váš tým Pekařství Mr.Baker

 

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies. Rozumím